google-site-verification=iRIlh2jo2lOjF9fmI8T8uk3-NovSJO0bVH75Cqfmqhk
top of page

Karton Köşebent Çorlu

Çorlu karton köşebent talepleriniz için doğru yerdesiniz!

Karton Kosebent Corlu

Karton köşebent imalatı için Çorlu'dan bize ulaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kağıt köşebent veya karton köşebent üreticileri arasında bulunan Marmara Koli Sanayi'den en uygun karton köşebent fiyatları alabilirsiniz.

Kağıt köşebent, kağıt köşe koruyucu, karton köşe koruyucu veya karton köşebent olarak adlandırılan bu ürünler özellikle yurtdışı sevkiyatlarınızı sağ salim müşterinize ulaştırabilmekte, dört kenardan kolilere destek olduğu için koli kalitesi düşük olsa da mukavemeti sağlamakta bu sayede asıl maliyet kalemi olan koli kalitesinden azaltmaya giderek maliyetinizi daha da azaltmaktadır. Palet üzerine üst üste istiflediğiniz onlarca kolinizi, örneğin toplam 10TL maliyetle 4 kenarına karton köşebent koyup etrafını zaten kullanmakta olduğunuz streç ile yine streçleyerek taş gibi göndermeniz, sevkiyat esnasında sağa sola devrilerek malların zarar görmesini, dağılmasını, reklamasyon cezası alınmasını engelleyeceği gibi müşteriniz üzerinde de olağanüstü intiba bırakmanızı sağlayacaktır.

Her ebat ve kalitede karton köşebent üretimi / imalatı yapan en büyük fabrikalardan biri olan firmamızdan siz de fiyat almak için bize aşağıdaki yöntemlerden biri ile ulaşabilirsiniz.

Karton köşebent fiyatları yazılı olarak verilmektedir. Size en uygun iletişim şeklini aşağıdan seçebilirsiniz.

Stoklarda bulunabilen karton köşebentler / kağıt köşebentler (karton köşe koruyucular):

> 40x40x4 Karton Köşebent
> 30x30x4 Karton Köşebent
> 50x50x5 Karton Köşebent
> 40x40x3,5 Karton Köşebent

bottom of page